Bardzo dobre i wygodne buty
Bardzo dobre buty, niesamowicie wygodne, nic nie uciska a jednoczesnie dosc mocno trzymaja kostke i wreszcie mam idealny moj rozmiar-39. Kupilam okolo 2 miesiace temu, uzywam na wedrowki z psami na roznym podlozu, w trawie i malym sniegu. Zdecydowanie polecam, jestem niesamowicie zadowolona.
- Rapport qualité/prix
- adhérence
- chaleur
