Boty.
Boty pro dcery, jsou spokojené.
- amorti
- adhérence
- confort d'accueil
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Boty pro dcery, jsou spokojené.
Super boty na teplejší počasí, vyzkoušela jsem je již na několika delších tůrách kolem 30 km a jsou pohodlné.
Pritrynė kojas po pirmo panešiojimo. Nusivyliau pirkiniu.
Ok
Uncomfortable and over heat your feet.
Topánky sú skvelé, dostatočne pevné, veľmi pohodlné a ľahké, niektoré turistické topánky bývajú zbytočne ťažké a majú hrubú podrážku. V týchto topánkach sa dá prejsť mnoho kilometrov, môžem odporučiť.
很轻,鞋底弹性很好,
Buena calidad pero talla muy justa, pedir un número mas
per il prezzo
iesaku. loti laba kvalitāte par tik.zemu cenu