polecam
ładne, wygodne
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
ładne, wygodne
tênis resistentes, foram os que mais tempo têm durado ao meu filho
szybko się zniszczyły, odklejenia podeszwy od reszty buta
Baskets faciles à enfiler, confortables, mon fils les adore. Utilisé pour l'athlétisme
Buty fajnie wykonane, wygodne. Córka zadowolona, zdobyła w nich pierwszy medal :)
优惠大,质量好
Buty bardzo wygodne i bardzo ładne. Syn był bardzo zadowolony. Jednak po trzech miesiącach użytkowania pojawiły się przetarcia cholewki i nie było możliwości naprawy. Zwrot całości kwoty natychmiastowy i bezproblemowy.
Zoon is er content mee!
These are the narrowest shoes I have ever seen. For a child, size 13, these compress her foot sideways. Decathlon's men's trainers, which I buy for myself certainly aren't anything like this. The proportions are all wrong.
Super buty, wygodne, szybkie, efektowne i efektywne, córka b.zadowolona