Bałem się dropa i dużej amorty...
Bałem się dropa i dużej amortyzacji. Używałem wcześniej dropa do 4 mm. Miło mnie te buty zaskoczyły. Szczególnie przydatne na twardym podłożu np.góry kamienne. Na mokrym trzymają dobrze chociaż zdarzają się boczne uślizgi na błocie, ale to w większości butów. Kieszonka na sznurówki zastąpiona gumką na języku nie fajna. Drobinki podłoża w niewielkim
- amorti
- confort d'accueil
- adhérence
- Rapport qualité/prix

