To już drugi raz mój syn decyd...
To już drugi raz mój syn decyduje się na ten model. Jest naprawdę zadowolony. Buty wygodne, łatwo się zakładają.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
To już drugi raz mój syn decyduje się na ten model. Jest naprawdę zadowolony. Buty wygodne, łatwo się zakładają.
Kupuję córce te buty praktycznie co roku i za każdym razem bardzo dobrze się sprawdzają. Wcześniej nosiła je głównie na plac zabaw, podczas spacerów i pieszych wędrówek, a teraz używa ich na co dzień do szkoły. Są lekkie, wygodne i dobrze trzymają się stopy, dzięki czemu córka chętnie je zakłada. Duży plus także za trwałość mimo intensywnego
ok
Le usa mio figlio in palestra a scuola. Dice che sono comode e leggere
Leves, fáceis de calçar. Excelente compra.
V pořádku
Bardzo wygodne buty dla dziecka.
Harika