Genialne!!!
Ten model jest jak rakieta. Lekki i agresywny Biegłem w nich nawet 85km zimą i dały radę.Bieglem krótkie gorskoe biegi, moc! Jedno na minus-waski czubek, ale przełkne to jakoś za całą resztę plusów. Świetne buty. Polecam
- relance
- légèreté
- Rapport qualité/prix
