Ja ik vind de schoennen goed
Ik vind de schoennen warme en vaard voor de geld maar ik vind schoenveters niet goed. Ze zijn beetje zwak.
- chaleur
- imperméabilité
- adhérence
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Ik vind de schoennen warme en vaard voor de geld maar ik vind schoenveters niet goed. Ze zijn beetje zwak.
Confortabile, rezistente, calduroase
Dziecko zadowolone. Komfortowe i Ciepłe
Detetu mokra noga!
Buty są solidnie wykonane i dobrze sprawdzają się w chłodniejszych warunkach. Zapewniają dobrą ochronę przed wilgocią, są ciepłe i wygodne dla dziecka. Podeszwa daje dobrą przyczepność, a buty łatwo się zakłada. Jakość adekwatna do ceny. Jesteśmy zadowoleni z zakupu.
Pas mal
muito bom
Nagyon szuper, csak ajánlani tudom
,