Początkowo uciskały mnie w oko...
Początkowo uciskały mnie w okolicy haluksów jednak po włożeniu profilowanych wkładek noga dobrze się ułożyła. Obecnie wygonie mi się w nich chodzi. Nie miałam możliwości sprawdzić ich podczas większego deszczu. Polecam na mniej słoneczne dni :)
- accroche
- solidité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
- imperméabilité
