ogólnie są to dobre leginsy. n...
ogólnie są to dobre leginsy. nie za bardzo obciskające ale jednocześnie materiał jest podatny na zniszczenia i przetarcia. Para spodni nie wytrzymała jednego sezonu biegowego w zimie, przetarły się i pękły na kroczu. trzeba również zakładać bieliznę pod bo materiał jest dosyć drażniący i łatwo o obtarcia.
- chaleur
- limitation des irritations
- poches
- Rapport qualité/prix

