Běhám 1-3 hodinové úseky, i ma...
Běhám 1-3 hodinové úseky, i maraton zvládly skvěle. Příjemné na nošení, rychle jsem si na ně zvykl, nosil při teplotách 5-20 C. Do chladného nebo horkého počasní nejsou vhodné, ale to není překvapení. Kaplička potěší. Poměr cena-výkon skvělý.
- évacuation de la transpiration
- légèreté
- poches

