Podsedák který je v povinné výbavě :-)
Prostě podsedák. Dostatečně velký a tlustý. Dobře izoluje. Nepromokne. Jestli je červenec nebo leden, mám ho stále v batohu.
- résistance au frottement
- facilité de transport
- isolation thermique
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

