Polecam, przydatne i nie zajmu...
Polecam, przydatne i nie zajmuje dużo miejsca 😊
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Polecam, przydatne i nie zajmuje dużo miejsca 😊
Spełnia oczekiwania, lekka, dobrze izoluje
Idealne do siadania na zimnym kamieniu. Mata jest wytrzymała, bardzo lekka, miekka i dobrze izoluje.
Zabieram na każdy trekking.Polecam
Super podložka, už sa nebojím že prechladnem, sa sa šikovne poskladať do batohu
bardzo przydatne na wyprawach fajnie izoluje od podłoża
합리적인 가격, 수납하기 편한 컴팩트한 사이즈, 튼튼한 재질 추천합니다.
찬 바닥에 앉을때 깔고 앉으면 냉기 막아주고 좋아요.
Używana nawet podczas zimowych wypadów. Spełnia swoją funkcje
Parfait pour ne pas se mouiller ou se salir lors de la pause pic-nique