OTTIMO PRODOTTO
Comodi, seduta molto morbida , cuciture ok, se ci fosse anche in altri colori lo riprenderei.
- confort d'assise
- maintien du produit
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Comodi, seduta molto morbida , cuciture ok, se ci fosse anche in altri colori lo riprenderei.
Spodenki bardzo dobrze dopasowują się do ciała, nie ma z nimi najmniejszego problemu.
Pianka dobrze spełnia swoje zadanie i długa jazda nie jest problemem.
Es muy cómodo
Jak za tę cenę super wygodne przez dobre kilka godzin.
ottima con tasche
Confortable
La poche sur la cuisse est très pratique
najlepsze spodenki kolarskie na rynku... przejechałam w nich 200km bez obtarć i w komforcie... idealne trzymanie... boczne kieszonki na telefon czy żele... znakomity materiał.
Oldukça rahat. Desteği biraz daha yoğun olabilirdi.
Excellent maintient
Bien pratique pour mes sorties en gravel