très belle veste
très belle veste
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
très belle veste
best down jacket in the world
5/5 całą zimę 25/26 ubrany na cebulkę w niek przechodziłem.
bardzo ciepła, lekka i wygodna. kaptur dobrze kryje przez wiatrem. bardzo mała odporność na deszcz ale w końcu to pochówka
Très pratique pour le bikepaking
Przystępna cenowo kurtka puchowa. Używana do dojazdów do pracy w okolicy temp 0 stopni. Spełnia swoje zadanie. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Kilkukrotnie prana i suszona w suszarce bębnowej bez uszkodzeń.
Te kurtki są super, kupiłem ich przez lata w sumie 5. Jedyny minus to pranie, które mi nie wychodzi, dlatego piorę je najrzadziej jak się da. Tak, używam specjalnego płynu, piłek, suszę na płasko I puch I tak się skulkował po 3 praniach. Mimo wszystko uwielbiam kurtkę za to, że jest lekka i cienka, I że chowa się do kieszeni.
Extra
Super kurtka, bardzo lekka a jednocześnie ciepła. Brakuje mi tylko informacji jak ją złożyć.
Lekka przyjemna kurtka