Bezkonkurencyjna
W tej cenie ciężko o lepszą kurtkę. Sprawdza się idealnie nawet o 0 stopni.
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
W tej cenie ciężko o lepszą kurtkę. Sprawdza się idealnie nawet o 0 stopni.
Cómoda,pesa poco y protege del frío
Amazing bit of kit!!
Świetnie dopasowana, dobra ochrona przed zimnem i wiatrem, nie krępuje ruchów, dobra osłona dla szyji
Es un productazo. Superbuena calidad de pluma y acabados de la chaqueta. Muy ligera y compactable dentro de su bolsillo. Precio espectacular, sobre todo si lo consigues de oferta. Algo a tener en cuenta es que es un plumas ligero por lo que no sirve para un frío muy extremo, hay que saber lo que es. De talla bastante normal tirando a un poco
Super qualité prix À glisser dans son sac à dos
Ottimo
Bon rapport qualité prix ...
Agréable à porter
Goed
Bardzo lekka i kompaktowa kurtka. Ale mimo swojej lekkości ciepła i daje radę w lekkim mrozie. Bardzo fajny wysoki kołnierz dzięki czemu nie wieje po szyi. Najlepsza kurta jaką kupiłem w Decathlon. Mogłaby być jedynie trochę dłuższa o jakieś 2-3cm. Rozmiar L pasuje na 180 wzrostu i 85kg wagi.