Muy buena compra
Practica, caliente, ligera, cómoda, a mi marido le ha encantado. Cabe en la maleta sin esfuerzo.
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Practica, caliente, ligera, cómoda, a mi marido le ha encantado. Cabe en la maleta sin esfuerzo.
Great material and very good insulation. Easy to carry and light weight
Fajna ciepła i niezwykle lekką.
To moja pierwsza kurtka z prawdziwego puchu i nie wrócę już do syntetycznego wypełnienia
Lekka wygodna kurtka, wygodna na wyjazdy
Excellent
ok
Chłopak zadowolony
Ciepła i lekka kurtka, idealna na chłodniejsze dni oraz wyjazdy w góry. Dobrze trzyma temperaturę, a po spakowaniu zajmuje mało miejsca w plecaku.
Mała, fajnie się składa, lekka i przede wszystkim ciepła, na temp -10 to raczej jednak odpada
Confortevole, leggero e molto pratico anche nell'uso quotidiano.