Słaby wybór
Słabo grzeje, od początku miala na materialw mnóstwo drobnego puchu I się z niej pruszyło (w dziennym świetle wygląda na brudną), szybko zaśmierdła, po delikatnym wypraniu dedykowanym produktem z decathlonu zgodnie z metką straciła cały puch. Dramat, pierwszy raz widzę tak słaby produkt w decathlonie
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

