Świetna kurtka, trwała idealna...
Świetna kurtka, trwała idealna w chłodne dni do minus 5C pod warunkiem ubierania na tzw.cebulkę czyli pod spodem np.t shirt, bluza, kurtka. Używam codziennie w sezonie jesienno zimowym od sezonu 2021.
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
