Mama zadowolona
Mama zadowolona
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Mama zadowolona
Está bien, aunque algo desproporcionado
Très agréable, facilité de rangement. Le seul souci ; le lavage !
très belle coupe veste légère et chaude couleur magnifique
Uwielbiam tą kurtkę, mega praktyczna. Super, że nowy model ma kaptur. Noszę ją w przedziale -5 do 20 stopni xD Ciepła i oddychająca.
Lekka, bardzo wygodna i ciepła kurtka. Po praniu nadal jak nowa. Wyprana w odpowiednim płynie i z użyciem piłek. Polecam
Lekka, wygodna kurtka... Dodatkowo przy termoaktywnej koszulce można spokojnie wędrować zimą.
A mí mujer le gusta mucho. Buen ajuste, poco peso y aislante térmico ( en su rango) perfecto.
Kurtka urasta do rangi mojej ulubionej. Jest wygodna, ciepła i lekka, idealna zarówno na co dzień, jak I na wypad w góry. Polecam
Fine et chaude