ta kurtka to mistrzostwo świat...
ta kurtka to mistrzostwo świata, jest cieplutka, lekka, po skompresowaniu zajmuje bardzo mało miejsca( uwaga rada: nie wkładam jej w kieszeń, bo łatwo uszkodzić zamkiem wierzchni materiał, mam osobny woreczek że ściągaczem, jeszcze mniejszy niż dedykowana kieszen) chodzę w niej po górach i na codzień. przy 5-10 stopniach tylko termo pod spod, przy
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
