Druga kurtka tej marki. Syn za...
Druga kurtka tej marki. Syn zadowolony. Rozmiarowo wydawałoby się że powinno pasować M, ale była wąska pod pachami. L nie opina, można nałożyć bluzę pod spód
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

