Krásně lehká a hřejivá. Čas uk...
Krásně lehká a hřejivá. Čas ukáže, jak vydrží lemy rukávů. Zatím super.
- chaleur
- compacité
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Krásně lehká a hřejivá. Čas ukáže, jak vydrží lemy rukávů. Zatím super.
Très léger et chaud
Kurtka bardzo wygodna, dużo wygodniejsza niż te tańsze. Idealna na okres przejściowy lub na lekki mróz.
Pohodlná, lehká
Excellent quality, wonderful feeling, looks & feels very nice. Highly recommended.
Zip nejde u krku zapnout až nahoru, protože se nevejde pod ten černý kousek látky, která má zabránit poškrábání krku. A tím, že je ten zip vždy 0,5cm otevřený, tak to tahá vousy. Jinak skvělý poměr váhy, hřejivosti a ceny. I design je super. Škoda toho nedostatku u krku, je to hrozně otravné, hlavně při delším nošení. Přitom by to vyřešilo našít t
Good for dog walking just as the dark days and cold weather is approaching here in Scotland
Excelente produto !
Ho già utilizzato questi prodotti prodotti e mi sono sempre trovato bene. Sinceramente non ho affrontato rigori da -10 ma ka piuma resta per me la migliore soluzione.
super