Super kurtka
Długo się zastanawiałem nad zakupem kurtki. Wkoncu się skusiłem i już wiem że to była bardzo dobra decyzja. Kurtka dobrze grzeje w chłodne dni. Design kurtki sprawia że można w niej iść w góry jak i do ,,kościoła,, mega lekka. Jeśli się ktoś jeszcze wacha nad zakupem to gorąco polecam.
- chaleur
- déperlance
- Rapport qualité/prix
- compacité
