Uwielbiam :-)odkąd ją mam, pok...
Uwielbiam :-)odkąd ją mam, pokochałam zimowe spacery nawet te przy bardzo niskich temperaturach -20, a w tej kurtce cieplutko, a nawet podczas deszczu krople spływały po powierzchni-świetny materiał. Jej atutem jest duża ilość różnych kieszonek m.in. telefon lub drobniejsze rzeczy jak kluczyki.
- chaleur
- imperméabilité
- respirabilité
- Rapport qualité/prix

