Kurtka jest ciepła i wygodna. ...
Kurtka jest ciepła i wygodna. Krój jest dla mnie odpowiedni, ocieplenie wystarczające nawet na większe mrozy. Dobra jako ocieplacz pod hardshell. Na minus brak wewnętrznej kieszonki.
- chaleur
- facilité de transport
- coupe vent
- Rapport qualité/prix

