Trzeba dobrze dbać u puch ale ...
Trzeba dobrze dbać u puch ale sama kurtka bardzo fajna i ciepła !
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Trzeba dobrze dbać u puch ale sama kurtka bardzo fajna i ciepła !
Totalny banger ciepła i kompaktowa
Jest ok, polecam !!!
satisfait de mon achat
Manžel je moc spokojený.
kurtka jest ciepła, dobrze się kompresuje. jeśli chodzi o rozmiarowke to dobrze celować w rozmiar lub nawet dwa do góry. ma służyć jako docieplenie na bikawu i w górach i przez swoją kompresowalnosc i wagę sprawuje się dobrze
max spokojnosť.
To już druga, świetnie sie nosi, ciepła. Idealna ochrona od wiatru, świetna na piesze wycieczki. Po upchaniu w kieszeni zajmuje niewiele miejsca.
Krótko na temat kurtki. Najlepsza puchówka, która regularnie pojawia się w promocji. Idealna do codziennego użytkowania.
Compact and comfortable. Easy to bring around. Works well in the advertised temperature range.