wada w rękawicach jest taka że...
wada w rękawicach jest taka że klej jest bardzo słaby oraz słaba wytrzymałość pianki
- adhérence
- résistance
- maintien du produit
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
wada w rękawicach jest taka że klej jest bardzo słaby oraz słaba wytrzymałość pianki
Bir kaleci olarak antrenmanlarda kullanıyorum ve sahanın zemini suni çim olmasına rağmen eldiven yavaş yıpranıyor ve yıpransa bile tutuş özelliğini kaybetmiyor.Yemi başlayanlar veya antrenmanda kullanacak olan profesyöneller için gayet ideal,sağlam ve fiyatını hak eden bir ürün.
bune
odlične, kvalitetne rukavice, moj unuk ih je sam izabrao i prezadovoljan je
bought on sale, very worth it to buy, good grip
Bardzo dobre rękawice bramkarskie
bardzo dobre rekawice treningowe lecz nie na upalne dni, jesien, zima wiosna ok
The gloves have a firsthand grip, padding& protection and are very comfortable
Polecam. Rękawice bardzo ładnie kleją i chronią palce przed urazami. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Obsługa w sklepie również pomocna. Pomogła dobrać odpowiedni rozmiar
Produto com qualidade acima do esperado