bon produit
bon produit
- chaleur
- imperméabilité
- solidité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
bon produit
Recomendo! Conforto e durabilidade asseguradas.
Dobre, solidne, dobrze skonstruowane, solidna skóra tam gdzie ma być, włączając czubki palców. Wada jest zaniżona rozmiarowka, i to na moje oko o 2 rozmiary. Wadę muszę podkreślić, bo sam mimo przeczytania komentarzy poniżej nie uniknąłem komplikacji związanych z rozmiarem. zwykle noszę rozmiar L, rzadko XL jeśli chodzi o dłoń. Tu zamówiłem XL,
Attenzione a prendere la taglia giusta e che vi vestano bene per non aver problemi in chiodatura….
Ich habe diese zum Eisklettern benutzt. Kalt, Wasser, ... Die Handschuhe halten dicht
Sprawdzałem na Lodowym. Od -10 do -20 będzie ok. -5 jeszcze gorąco.
Rekawiczki wygodne, nie utrudniają trzymania kijków trekingowych, do tego wygodne i wodoodporne, jednak mogłyby być dużo cieplejsze
Very good quality gloves. Slightly snug fit around the fingers, but other than that they are very good. Hands were too warm when wearing at 5c, they’re very warm. They’re also good for cycling. Overall very happy with the gloves.
rękawice byłyby super gdyby nie fakt ze po wsadzeniu mojej ręki w rozmiar 2xl rękawica nie była zbyt dopasowana do palców (mam przeciętna rękę nie jakiś gigant mimo to miejsca jest tak na styk chodzi o ucisk palców po ich obwodzie nie o długość rękawicy). Większym problemem od dopasowania jest fakt, iż w momencie zawilgocenia rękawic nie potrafiłem
Dzień dobry
Dziękuję, że znalazł Pan czas na pozostawienie opinii o produkcie.
Bardzo mi przykro, że rękawice ICE nie spełniły Pana oczekiwań.
Po raz pierwszy otrzymujemy taką opinię dotyczącą tego modelu, dlatego bardzo zależy nam na dokładniejszym zrozumieniu…
Tres bon