ciepłe, wygodne ale za duże
Rękawice ciepłe, nie przemakają, zapewniają dobry chwyt. Zalecam jednak dobranie o rozmiar mniejszych niż te które zostaną zasugerowane po podaniu wymiarów na stronie. Ogólnie polecam
- chaleur
- imperméabilité
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
