Rukavice su sasvim ok za neke ...
Rukavice su sasvim ok za neke rekreativne aktivnosti na snjegu. Moj sin od 13 godina cijeli dan skija u njima i sacuvale su mu prste suhe i tople. Za te novce i vise nego dobre.
- chaleur
- imperméabilité
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
