Mooi passend
Fijne warme handschoen. Na wassen is de droogtijd wel heel lang
- résistance
- chaleur
- imperméabilité
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Fijne warme handschoen. Na wassen is de droogtijd wel heel lang
Très bien dès la première utilisation produit validé. Confortable chaud protége très bien.
Die Handschuhe sind super. Meine Mädels mögen sie sehr gerne. Kinderleicht anzuziehen und warm. Würde ich immer wieder kaufen
價格偏高一點,保暖性很好,防水有待之後滑雪時測試,但應該效果不錯
Parfait pour 1 journée, à faire sécher obligatoirement chaque soir en cas d'utilisation sur 2 jours consécutifs.
Tople i vodootporne
Poštovana Ilenija,
hvala Vam puno na pozitivnoj recenziji za naš proizvod.
Uživajte u korištenju istog i vidimo se opet u Decathlonu! :)
Sportski pozdrav!
Ras
Jobb, mint a korábbiak, tetszik a hossza.
Rękawice są świetnie, to już nasza kolejna para tego samego modelu. Najważniejsze jest to, że są długie i można je spokojnie nałożyć na zimową kurtkę. Łatwość zakładania dla dziecka jest bardzo ważna. Dodatkowo świetnie chronią przed dostaniem się śniegu do środka. Używaliśmy na sankach, nartach i podczas trekkingu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dobre rękawice, ciepłe, wodoodporne i wygodne w zakładaniu dzięki szerokim mankietom i specjalnemu paskowi. Przydatny ściągacz i pętelka do zawieszenia na nadgarstku. Jedyny minus to trochę krótkie w palcach. Przy nieco szczuplejszej dłoni ciężko dopasować rozmiar.