Bardzo dobre, wygodne i ciepłe...
Bardzo dobre, wygodne i ciepłe rękawiczki
- chaleur
- extensible
- résistance au frottement
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo dobre, wygodne i ciepłe rękawiczki
Adecuados a lo buscado.
Am cumparat aceste manusi sunt foarte frumoase si pe marimea potrivita ,recomand cu drag.
Mam już takie zielone, teraz też bordowe, bardzo wygodne, dobrze leżą, komfort cieplny do max 0 stopni. Już przy większych mrozach jest zimno w ręce. Idealne na wiosenne i jesienne przymrozki, ewentualnie cieplejszą zimę.
confortabile si calduroase
Rekawiczki wygladaja bardzo ladnie i sa fajnie skrojone. Jedyne zastrzezenie mam do rozmiaru, sa troche ciasne, szczegolnie jak sie zalozy je na liner z welny merino w tym samym rozmiarze.
So so good