Bardzo dobre rękawiczki
Testowane na ten moment w temperaturze 3 stopni, ręce i się spociły i nie mogłem potem ich przez to założyć.
Przy -2 niestety nie dały rady musiałem wziąć (inne z deca bardziej Zimowe)
Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolony
- chaleur
- coupe vent
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

