Mantém a temperatura, pega e t...
Mantém a temperatura, pega e tamanhos ecelentes
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Mantém a temperatura, pega e tamanhos ecelentes
Tasarım, renk, kullanışlılık harika. İşe gidip gelirken yanımda götürüyorum estetik tasarımı hoşuma gidiyor, boyut ideal. 1 senedir kullanıyorum içerisinde herhangi bir kir vs birikimi olmadı. Kafama dikerek içiyorum, dökülmüyor:)
Muy buena compra aunque un poco cara para lo que es
fp
bidon sam w sobie jest wygodny i łądny, martwi mnie tylko jak długo wytrzyma ta silikonwa pentelka na zakrętce. nie korzystam z niej jakoś bardzo intesywnie (na pewno nie do wieszania pełnego bidonu) a i tak się zaczynam zastanawiać kiedy spojenie między nią a zakrętką nie wytrzyma. po za tym nie ma innych śladów użytkowania, farba się nie brudzi
Já tenho a minha a mais de dois anos e é muito boa qualidade.
Bel colore e tiene bene l'acqua
No hay mucho para decir de una botella para el agua. Esta bastante bien.
Botella de 1L muy cómoda. Tiene la opción de cambiarle el tapón.
Acquistata perché in acciaio inox, leggera, pratica, facilmente lavabile e con tappo igienico. Provata già più volte e super consigliata (anche le grafiche sono molto belle!)