Imádom! Lassan egy hete nyúzom...
Imádom! Lassan egy hete nyúzom, de tökéletesen bírja a strapát, nem szivárog, könnyű belőle inni és nagyon szuper a zárófunkció a kupakon. Sokáig hidegen tartja a vizet, könnyű tisztítani és végre nem egy x+1. műanyag flaskát kell használnom, ez pedig remélhetőleg kitart sokáig. Külön plusz, hogy másfél literes, így kb. két körből fedezem is vele

