Máme moc rádi termosky pro dos...
Máme moc rádi termosky pro dospělé tak jsme pořídili i pro dítko. Jako jo je fajn, ale nám vadí to víčko, takže jsme stejně pořídili nakonec "dospělácké" z kterého se synovi lépe pije jelikož normálně teče, ocenila bych při koupi možnost výběru víčka, protože takhle dáváme zbytečně stovku navíc za víčko a původní máme navíc... Ale láhev sama o sobě
- étanchéité
- isotherme
- contenance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

