Kupiłam, ponieważ mam już taki...
Kupiłam, ponieważ mam już takie tylko w innym kolorze i jestem z nich bardzo zadowolona. Są bardzo przyjemne, mają praktyczną kieszeń. Wygodnie się w nich chodzi na górskie wycieczki,no a przy tym można ładnie wyglądać, bo na pierwszy rzut oka to spódniczka 😏
- liberté de mouvement
- facilité de transport
- adaptabilité morphologique
- Rapport qualité/prix

