Opakovaně jsem zakoupila tyto ...
Opakovaně jsem zakoupila tyto rychlozavazovací tkaničky, jsme s nimi velmi spokojeni, tkaničky v rodině užívá teenager i dospělý. Netrhají se, jsou pevné, barevně stabilní. Jedinou nevýhodou je, že je jen jeden model, bylo by dobré rozšířit portfolio výrobků o barevné, případně doplnit trochu delší verzi pro vysokou obuv.
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
- rapidité d'action

