Nagyszerű fejlámpa, jó fénye v...
Nagyszerű fejlámpa, jó fénye van, kellemesen és megfelelően világít minden üzemmódban. Praktikus a két kapcsolós megoldás, igényes a fejpánt!
Az üzemidő szerintem erősen túlértékelt. A gyenge- és néha a közepes üzemmódok között váltogatva 3 órát bírt ki az akkumulátor. Egy másik ugyanilyen fejlámpába líthium ceruza akkukat alkalmaztunk, az is
- efficacité visuelle
- autonomie
- polyvalence
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

