Čelovka je dobře zpracovaná, l...
Čelovka je dobře zpracovaná, líbí se mi možnost dvou možností napájení. (nabíjecí baterie/klasické baterie) Nabíjení baterie mi však přijde poněkud složitější a bojím se, aby časem nezpůsobilo zničení mechanismu uchycení. (Baterii musíte vždy vyndat, aby byla možná nabít) Celkově však čelovku hodnotím celkem pozitivně, ač si myslím, že se za tuto
- efficacité visuelle
- autonomie
- polyvalence
- Look / Design
- Rapport qualité/prix

