Foarte buni si frumosi.
Recomand, i-am luat mai multe perechi fetiteti mele si anul trecut si acest an.Imi plac si cum arata dar mai ales ca sunt foarte subtiri si se intind foarte usor.Sunt foarte potriviti pentru sezonul cald.Ca si cand nu ar avea nimic pe ea, asa simte.Dezavantaj ar fi faptul ca se largesc un pic cam repede, nu e un material foarte rezistent in timp.Da
- aide à l'autonomie
- extensible
- Rapport qualité/prix
- maintien du produit
