Nagyon elégedett vagyok a term...
Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Kényelmes viselet, jó az anyaga, sportoláshoz és hétköznapi használatra is tökéletes. Többszöri mosás után is megőrizte a formáját és a színét. Az ár-érték arány szerintem kiváló
- Rapport qualité/prix
