Bardzo wąskie nogawki - lepiej założyć legginsy przed zakupem
Normalnie noszę rozmiar S/M. Tu musiałam wziąć aż rozmiar L! Wszystko przez to, że legginsy mają STRASZNIE wąskie nogawki. Przyznam, że L i tak ma je bardzo szczupłe... dodając do tego szeroką górę, legginsy zsuwają się podczas użytkowania.
Słabo też z kieszeniami. Jest jedna, na lewym udzie, bardziej z tyłu niż z przodu. Dla osoby praworęcznej
- extensible
- évacuation de la transpiration
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
