Dobry produkt
Jak za tą cenę dobrze się sprawdziły. Używane ze spodniami z membraną bez ocieplenia na trekkingu w Tatrach przy bardzo niskich, minusowych temperaturach. Ale trzeba pod nimi mieć dobre bokserki z merino bo inaczej pośladki marzły.
- chaleur
- résistance
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

