W sam raz na jesienne-zimowe chłody.
Fajne, solidne (choć to, tak naprawdę, okaże się po dłuższym czasie użytkowania) i ciepłe skarpety ...w sam raz na jesienne-zimowe chłody w mieście. Kolory skarpet też całkiem, całkiem. Kupiłbym (i pewnie kiedyś jeszcze to zrobię) ponownie. Polecam
- confort d'accueil
- résistance au frottement
- Rapport qualité/prix
- maintien du produit
