Belli e comodi
Freschi, comodi, belli.
Sono anche molto durevoli
- évacuation de la transpiration
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Freschi, comodi, belli.
Sono anche molto durevoli
good quality product and not my first purchase as well.
Szuper vékony, kényelmes zokni.
confortables,agéables à porter;j'en ai acheté un deuxième lot..
35-38-as méretben vettem meg, mivel 37-es lábam van, de így is szorít. Megfogva nagyon jó anyaga van, felvéve viszont már nem kényelmes. Még szerencse, hogy vettem az eggyel magasabb szárúból (Run 100), mert az tényleg szuper. Ez sajnos felejtős, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
légère.
Comode ma l'elastico dopo alcuni lavaggi perde la sua efficacia
Olyan mint ha uzsonnás zacskó lenne a lábamon kb annyi műanyag is van benne. Számomra kimondottan használhatatlan. Egyszer húztam fel soha többet pedig vettem 4 csomaggal. Hatalmas bukta volt.
Sunt destul de groase pentru a fi folosite pentru alergat.
Parfaites