Ładny, kobiecy krój i gruby, s...
Ładny, kobiecy krój i gruby, solidny materiał. Jednocześnie niezbyt wycięty na dole, z czym prawie zawsze mam problem w strojach kąpielowych. Mnie zależało na obcislejszym, ale można brać rozmiar większy (noszę 36). Jeszcze nie prałam. zakup ogólnie polecam, mimo wysokiej ceny.
- résistance au chlore
- gainant
- maintien de la poitrine
- Rapport qualité/prix

