nieadekwatny rozmiar
to mój jedyny wieczny problem z decathlonem. strój pasuje, więc go zostawię.. ale zamawiając rozmiar 38 dostaje strój "S".. to jedyny sklep, w którym się zetknęłam z taką dziwną rozmarowka.
- tenue dans la vague
- Rapport qualité/prix
