Mooi fietsshirt voor het tussenseizoen
ideale jas voor het tussenseizoen, geeft voldoende warmte en pratisch met de vele zakken achteraan voor eten en gelletjes
- chaleur
- extensible
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
ideale jas voor het tussenseizoen, geeft voldoende warmte en pratisch met de vele zakken achteraan voor eten en gelletjes
w porządku
Bardzo fajnie wykonany produkt, z dużą ilością kieszonek - idealny na rower w nieco chłodniejsze dni :)
excelente Qualidade e e conforto.
odpowiednia na temp. +5st / + 10st
parfaite, mais je pense qu elle taille un peu juste
Kupiłem tę koszulkę w rozmiarze 2XL (na co dzień noszę XL). Przy 191 cm wzrostu i 98 kg wagi leży bardzo dobrze. Mogłaby być trochę dłuższa, ale nie jest to duży problem. Najlepiej sprawdza się w umiarkowanych temperaturach, około 10–13 (przynajmniej dla mnie). Dobry wybór na wczesną wiosnę i późną jesień
polecam
Odlično
Una prenda sencilla pero realmente efectiva. Para mi gusto pondría los bolsillos más bajos pero por todo lo demás genial