Świetna jakość, niezbyt kolarski krój
Wyśmienity materiał, świetne rozwiązania konstrukcyjne, a przy tym zachwiana rozmiarówka.
Mam 177cm wzrostu 100cm w klatce i koszulka M była bardzo luźna jak na koszulkę do kolarstwa szosowego.
Zdecydowanie lepiej pasuje mi rozmiar S, długość jes dobra. Jednak mankamentem są w tym rozmiarze dosyć krótkie rękawy.
Mam ambiwalentne odczucia.
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
- maintien du produit
- évacuation de la transpiration

